névtelen
névtelen

Fiúk, szerintetek milyen egy bő ing/Pulcsi kismellu lanyon?

Nekem nagyon tetszenek az ingek, viszont mivel kis melleim vannak, ezert ugy erzem, hogy kb sehogy nem állnak :/ 
Es azok a pulcsik is tetszenek, amik kicsit bovebbek vagy akar felvallasak, viszont ugy erzem, hogy sehogy nem állnak 
De ennek ellenére nem 1 kisebb mellu lanyon lattam mar hasonló darabokat es nekik egesz jol all, pedig ok is ugy tűnnek benne, mintha nem lenne melluk (ami nyilván nem igaz, de gondolom értitek mire gondolok). Vagy egyik oszt.tarsam mintha direkt nagyobb inget venne fel es abban neki sem annyira feltuno, hogy normál méretű melle van (nem azert vesz bővebbet, mert el akarna rejteni a melleit vagy hasonló, a többi ruhája nagyrészt nem ennyire bő, sőt) 

Szoval fiúk, nektek mennyire tetszik ilyen esetben egy ing/bő Pulcsi egy lanyon?
Es lányok, ti felvennetek ilyen esetben ezeket a ruhákat?

Én úgy gondolom, hogy egy lányon jól tud állni egy bő és egy szűk vagy normál ruha is, nem kell feltétlenül túlbonyolítani. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy te miben érzed jól magad? Ha a bő ruhákban érzed jól magad, akkor hordd azt, ha másmilyen ruhákban, akkor meg azt. Ha mindkettőben jól érzed magad, akkor kérj tanácsot barátnődtől, anyukádtól, testvéredtől vagy bárkitől, akinek adsz a szavára, és vedd fel azt, amelyik jobban áll.

Neo
Neo
Ne akarj másolnak megfelelni, csak saját magadnak. Ne próbálj másnak tűnni, mint ami valójában vagy, fogadd el önmagad.
Ha mindig más emberekhez méred magad, és mindig összehasonlítod magad másokkal, akkor soha nem leszel boldog.
Ne akarj más lenni, önmagad legyél, és olyan ruhákban, ahogyan Dávid is írja, amiben te személy szerint jól érzed magad.

én nem gondolom, hogy emiatt kellene bő ingekben meg pulcsikban járnod. én nem vennék fel ilyen bő ruhát, mondjuk én nekem volt egy ilyen korszakom, de kinőttem. szerintem neked simán jól állnak a normál ruhák is, csak nem hiszed el magadról. higgy jobban magadban

én speciel szeretem, ha egy lányon bő pulcsi van, ha tudja viselni. 
szóval hogy ha jól áll neki, akkor mehet. 
viszont nem mindenkinek áll jól, és ezért van akin igénytelenül hat. ezért lenne jó ha valakit megkérdeznél, hogy mondjon véleményt a ruháidról
de alapvetően lehet jó is

névtelen
névtelen
Csak emiatt ne vegyél fel bő pulcsit. Találd meg azokat a ruhadarabokat, amelyekben jól érzed magad (ahogyan a korábban hozzászólók már említették), de ugyanakkor divatosak is, és jól néznek ki. Véleményem szerint egy nő legyen nőies, és járjon nőis ruhákban.
Egyébként hány éves vagy? 
A lány osztálytársaid milyen ruhákban szoktak járni?

névtelen
névtelen
Lehet félreérthető voltam, nem azert akarok bő pulcsit felvenni, mert takargatni akarom magam vagy hasonló 
Alapbol szűk vagy normál szabású ruhákat szoktam hordani, de nagyon tetszenek a bő pulcsik es az ingek is es ezert fogalmazódott meg bennem a kerdes 

17 éves vagyok 
Változó, hogy ki milyen ruhában jar, valaki néha szűkebben valaki kicsit bővebben valaki normál szabású ruhákat hord
Valaki többféle fazont is hord 
Igazabol ember függő 

Ha tetszenek a bő pulcsik, és jól érzed magad benne, akkor hajrá

nekem is tetszettek régebben, és akkor hordtam őket. csak az előző hozzászólókat tudom ismételni. olyan ruhákat hordj, amiben jól érzed magad. nem kell, hogy emiatt befeszülj. más is néz másokat, hogy kik mit hordanak ne aggódj, ezzel nem vagy egyedül.  bármit hordhatsz, ami tetszik

Szólj hozzá, oszd meg a tudásod másokkal!

Kapcsolódó témák

0 válasz
14 megtekintés
1 válasz
19 megtekintés
1 válasz
34 megtekintés
2 válasz
81 megtekintés
2 válasz
55 megtekintés