névtelen
névtelen

Ha Valentin-napon ir nektek a lany, az jelent valamit?

Szoval ha egy lany Valentin-napon ir nektek, az nektek jelent valamit vagy ugyanolyan, mintha bármelyik másik nap írna nektek?

Kort is írjatok legyszi

Neo
Neo
Ha ismeretlenül ír a lány, akkor ugyan olyan, mintha nem lenne valentin nap. Ha már valami van köztünk, vagy alakul valami, akkor persze jelenthet valamit, de ez nagyon helyzetfüggő. Esetleg írhatnál pár infót, ha van kedved, hogy pontosan mi a szituáció kettőtök között.

Neo
Neo
Ja igen, és 26 éves vagyok

nekem személy szerint igen is jelent valamit, mégis csak egy különleges van, és egyszer van egy évben. 22 vagyok

hát őszintén megmondom, sejtenék valamit
de miért kérdezed amúgy, mert valentin napon szeretnél valakire ráírni?
én úgy gondolom, hogy ha szeretnél tőle valamit, akkor ez a megfelelő alkalom
19 fiú

Ahogy Neo is írta az előbb, ha sokat írogat rám a lány, akkor nem jelentene semmit nyilván, de ha csak ritkán, akkor lehet hogy észrevenném, de nem biztos. Ez a sráctól is nagyon függ úgy gondolom. Valakinek sokat jelent ez a nap, míg másoknak meg semmit sem jelent. Ne erre alapozzál szerintem, hogy Valentin napon ráírsz, hanem inkább arra, hogy egyáltalán ráírsz. Bár ha esetleg jelzed valami kis aprósággal, hogy amúgy nem véletlen, hogy Valentin napon írtál rá, akkor lehet, hogy észre fogja venni magát. Például megírhatod neki, hogy amúgy Valentin nap van, és ezért gondoltad, hogy ráírsz. Bár ez lehet, hogy túl konkrét.  De én úgy gondolom, hogy add önmagad, ne foglalkozz mások véleményével, és hallgass a megérzéseidre. Viselkedj természetesen. Biztos örülni fog neki, ha ráírsz, akár Valentin nap van, akár nem. Hajrá!

névtelen
névtelen
Ma akartam beszelni vele, csak mikor megneztem, mar nem volt elérhető es minél elobb jo lenne vele beszélgetni, szoval igazabol ha mondjuk hétvégén lenne Valentin nap, akkor is holnap írnék neki, csak most épp igy jott ki  
Ergo en ezzel most nem üzenni akarok neki
Amúgy bejön a srac, de nem alapoznek arra, hogy most Valentin-nap van es emiatt hatha leesik neki, hogy mit is szeretnek  

Ezert is merült fel a kerdes, hogy mennyire lenne neki fura vagy mennyire jelenthet neki ez bármit is (persze, azt tudom, hogy ez ember függő, de egy kerdest megért  )

Írj rá bármikor, remélem holnap ráírsz.  De nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fog hozzá szólni. Ha esetleg visszaír, megírhatnád, hogy mit válaszolt. Úgy sem valószínű, hogy pont olvassa ezt az oldalt, vagy olvassa is, valószínűleg nem jönne rá, hogy te vagy az, aki a kérdést feltette

Szólj hozzá, oszd meg a tudásod másokkal!

Kapcsolódó témák

0 válasz
26 megtekintés
0 válasz
18 megtekintés
0 válasz
17 megtekintés
0 válasz
21 megtekintés
0 válasz
16 megtekintés
2 válasz