névtelen
névtelen

Kire hallgassak? Nem tudok dönteni

nagy vonalakban annyi a sztori, hogy tetszik egy fiu es arra gondoltam, hogy irok neki ( nem ilyen nyomulós szöveget, hogy jajj, de mennyire bejön, stb...) 
Na es erről megkérdeztem par barátnőmet, az egyik fiu haveromat es meg par ismerősömet 
A barátnoim szerint fura lenne, ha írnék neki, a fiu haverom szerint ha akarok tőle valamit, akkor írjak ra 
Es azt mondjak az ismerőseim is, hogy igazabol nincs vesztenivalom 

En pedig ezek utan teljesen elbizonytalanodtam
Nem tudom, hogy megis meg mit kene csinálnom 
Szerintetek? :/ 

Először is megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
Illetve hány éves a srác, akinek szeretnél írni?
Egyébként meg szerintem írj rá! Mit veszíthetsz vele? Mi a tétje a dolognak? Szerintem semmi, szóval nincs vesztenivalód.

honnan ismered a srácot? suliból? vagy máshonnan? írj rá nyugodtan, maximum nem ír vissza, de biztos vagyok benne, hogy vissza fog írni

Kedves kérdező!
Mindenképpen írj rá a srácra, ne habozz sokat, én úgy gondolom, hogy azért kell ráírnod, mert így legalább kiderül, hogy mi lesz az egészből. Lehet, hogy te is tetszel neki, sosem lehet tudni. Viszont ha nem írsz rá, akkor sosem fog kiderülni, hogy mi lett volna.
Remélem megfogadod a tanácsom!
Mi tart vissza attól, hogy ráírj?

névtelen
névtelen
En 17, a srac 2 evvel idősebb
Igen, suliból ismerjük egymást 
Igazabol nem is attól felek, hogy nem fog vissza írni, mert tuti, hogy visszair
Par szót mar beszeltunk élőben es chaten is, de akkor nem 'csak ugy' beszeltunk, hanem mondjuk megkértem valamire vagy kérdeztem tőle valami konkret dolgot 

Igazabol az tart vissza, hogy nem tudom, hogy mennyire lenne fura, hogy csak ugy irok neki 
Mert barátnoim szerint eléggé fura lenne, ha írnék neki :/ 
Es hogy mit gondolna, jo persze az is lehet, hogy nagyon orulne neki, ha irok neki, de az is lehet, hogy megnézné, hogy ki irt neki es forgatna a szemet, hogy jajj, ne mar

névtelen
névtelen
Es beégni vagy hasonló meg nem akarok :/

És akkor mi van, ha forgatná a szemét, hogy jajj ne már... semmit!!! Ne is foglalkozz ezzel! Ez már legyen az ő problémája, ne a tiéd!  Ha mindenhez így állsz hozzá, hogy félsz megtenni, mert jajj mi lesz, akkor semmit nem fogsz elérni, szóval én azt javaslom, hogy írj rá!

Neo
Neo
Ha folyton azzal foglalkozol, hogy mit írj neki, vagy hogy írj-e neki egyáltalán, akkor szerintem túlbonyolítod a dolgot.
Ne bonyolítsd túl!
Ha úgy érzed, hogy rá kell írnod, akkor írj rá, ha meg nem, akkor ne. De ha idegesít és feszült vagy tőle, akkor csak úgy szabadulhatsz meg ettől a feszültségtől, ha ráírsz.

Hallgass a szívedre!
Végül is ráírtál?

Történt azóta valami?

névtelen
névtelen
Egyelőre meg semmi sem történt, de szeribtem szerdán legkésőbb irok neki

remélem visszaír

Szólj hozzá, oszd meg a tudásod másokkal!

Kapcsolódó témák

1 válasz
54 megtekintés
0 válasz
16 megtekintés
0 válasz
16 megtekintés
0 válasz
15 megtekintés
1 válasz
59 megtekintés
6 válasz