A smile jelent valamit?

Tetszik egy fiu es párszor mar írtam neki es beszélgettünk
A beszélgetés során, pl koszonesnel irt ilyen (☺️) smilet vagy amikor sok sikert kívánt az egyik dogamhoz, akkor ilyeneket (????????) es meg amikor azt mondta, hogy igy inkább nem jonne edzesre, akkor is a mondat végere ilyen smilet (????) Irt 

Lehet, hogy hülyeség, de szerintetek lehetséges, hogy jelent valamit vagy csak szimplán ilyen smilekat használhat bárkinél?

Tudom, hogy pontosan nem lehet megmondani, de fiúk, ti irnatok ilyeneket, ha nem jonne be egyaltalan a lany?

Neo
Neo
Szia!
Ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem tetszel neki.
Lehet, hogy ő így szokott kommunikálni.
De a legegyszerűbb, ha megkérdezed, hogy mit jelent, mert nem érted, hogy most ez rosszat vagy jót jelent, vagy mit.
Próbáltad már megkérdezni, hogy miért ír ilyen smile-kat?

Neo
Neo
Hány éves vagy? És ő hány éves? Mindenki máshogy kommunikál, ebből ne vonj le messzemenő következtetéseket.

OAzt gondoltam, hogy ez nem jelenti azt, hogy nem tetszem neki, de azert koszi  

Nem, meg nem próbáltam, mert mi van, ha esetleg "megijed", nert azt hiszi, hogy nekem nem tetszik es többet nem is ilyen smilekat ????

En 17, o 19 (mindketten most, februárban es márciusban leszünk  ) 

Amúgy a sok kérdőjel helyen kacsintos, puszit küldő (szivecske nélküli) smile van  

nem fog megijedni, ne aggódj, nyugodtan megkérdezheted  de akkor egyből tedd is hozzá, hogy amúgy nem zavar, csak hogy kíváncsi vagy, hogy miért írja
ha ilyen kacsintós, meg puszit küldő smájlikat küld, akkor szerintem az nagyon jó jel
és amúgy szoktatok beszélgetni a való életben is, vagy csak chaten? amúgy honnan ismered?

OAzt gondoltam, hogy ez nem jelenti azt, hogy nem tetszem neki, de azert koszi  

Nem, meg nem próbáltam, mert mi van, ha esetleg "megijed", nert azt hiszi, hogy nekem nem tetszik es többet nem is ilyen smilekat ????

En 17, o 19 (mindketten most, februárban es márciusban leszünk  ) 

Amúgy a sok kérdőjel helyen kacsintos, puszit küldő (szivecske nélküli) smile van  

Bocsi, Ezt kitöröltem, nem tudom miert ezt küldte el ujra...

Na szoval ritkán szoktunk beszélgetni chat-en es élőben is, de ettől függetlenül nagy ritkán előfordul, hogy élőben is beszelunk

Suliból ismerem, egyutt járunk edzés, mar persze, ha épp jon  :/

Neo
Neo
Értem, és egyébként te szoktál ráírni, vagy ő ír rád?
Mert szerintem ha tetszik, nyugodtan írj rá többször, amikor eszedbe jut, mert akkor érezni fogja, hogy tetszel neki, és fel tudod kelteni az érdeklődését.
Ugyanis az is előfordulhat, hogy te is tetszel neki, de mondjuk nem mer rád írni. A srácok sem mindig mernek ám rá írni a lányokra.
És egyébként suliban egy külön osztályba jártok, vagy hogy van ez?
Edzés után is oda szoktál menni hozzá, hogy megkérdezd, mi a helyzet?

névtelen
névtelen
Bocsi, Ezt kitöröltem, nem tudom miert ezt küldte el ujra...

Na szoval ritkán szoktunk beszélgetni chat-en es élőben is, de ettől függetlenül nagy ritkán előfordul, hogy élőben is beszelunk

Suliból ismerem, egyutt járunk edzés, mar persze, ha épp jon  :/

névtelen
névtelen
Komolyan, nem tudom miert csinálja ezt...

Ezt akartam elkuldeni:

Leginkabb en szoktam írni neki, foleg indokkal 
Mármint pl: felszakadt a feje es hogy hogy van?/ X okból kivételesen tudna-e jonni edzesre? 

Hat igazabol azert nem szoktam gyakrabban ráirni, mert nem tudom, hogy mivel kezdhetnem, mert egy "szia mizu?" Szerintem eléggé gaz es nem is lehet ra normális választ adni :/
Utana tudnám szetintem folytatni, csak ugye elkezdeni nehéz :/ 
Es persze parazok is, hogy mi van, ha leesik neki (persze ha eddig meg nem esett le ???? ), hogy bejön nekem
Persze, tudom, ez a cél, de azert felek a csalodastol ???? 

Viszont amikor 1x ráirtam (amikor felszakadt a feje), akkor egesz jol elbeszélgettünk ???? 
Bar legtöbbször en kérdeztem, igaz hogy nem ugy, hogy minden kérdéssel teljesen mas témába kezdtem bele, hanem amit irt, arra kérdeztem ra, mert nem értettem pontosan ???? 

Szoval ebből kiindulva meg lehet, hogy ujra nagyon jót dumalnank ???? 

Kulon osztályba járunk, o 11.-es (0.-os volt) en pedig 10. (Evvesztes vagyok)

Edzés utan nem igazán szoktam odamenni hozza mivel alapbol a haverjával van kb vegig, amikor meg végzünk, vagy bent maradnak meg a teremben vagy egyutt mennek fel az öltözőben, igy meg nem akarok odamenni hozza, mivel alapbol izgulok, nem meg akkor, amikor a haverja is ott van mellette :/ 
Es amikor nem a legjobban nézek ki 1,5 ora futás utan ????

Utolso 2-t en írtam csak elfelejtettem bejelentkezni ????

Neo
Neo
Gondoltam, hogy te írtad, az utolsó kettőt.
Figyi, miért félsz attól, hogy rájön, hogy tetszik neked?
Szerintem már így is sejti, szóval igazából ne fogd vissza magad.
Szerintem a "szia, mizu?" egyáltalán nem gáz, nyugodtan írhatsz neki ilyet.
Ha nekem írni ilyet egy lány, akkor biztosan tudnám, hogy érdeklődik irántam, és örülnék neki, hogy ír. 
Ne felejtsd el, hogy általában a fiúk azok, akik rá szoktak írni a lányokra, mert a lányok nagyon ritkán írnak rá egy srácra. Viszont amikor ráírnak, az a fiú számára is jól esik, hiszen ritkán van ilyen, hogy egy csaj írogat egy srácnak.
De írhatsz neki olyat is, hogy "szia, hogy telik a napod?", ez szerintem egy érdeklődést kifejező kérdés, és egy jó beszélgetési alap. Minden esetre próbáld elhívni valahova, lehet, hogy ő is félénk, és nem mer kezdeményezni. Próbáltad már elhívni valahova, vagy közös programot szervezni? Pl. mozi, séta, kávézás, ilyesmi...

Könnyen kiderítheted, hogy érdeklődik-e irántad vagy sem. Ha pl ráírsz egy héten 3-szor, mondjuk egy hónapon keresztül, aztán megnézed, hogy ő is rád ír-e néha vagy csak te írsz rá. Tényleg, egyébként ő is szokott neked írogatni, vagy csak te neki? Illetve te milyen gyakorisággal írsz rá?

hát igazából nem is attól félek, hogy rájön, hogy tetszik, hanem attól, ami utána lesz vagyis még pontosabban attól ha nem lesz semmi sem :/ 
igazából nekem a "mizu?"-val az a bajom, hogy ha egy olyan ember kérdezi, akit annyira nem ismerek, akkor neki nem fogom kifejteni, hogy mondjuk X dolgok történtek velem, mióta nem beszéltünk, és gondolom ezzel ő is igy van
a " hogy telik a napod?/milyen volt a napod?" kérdésem már én is gondolkodtam, de még nem mertem irni neki igy :/ 

neeem, dehogyis, még sehova nem hivtam el, annyira szerintem még nem vagyunk jóban, mármint nyilván én elmennék vele, ha ő hívna de ő nem biztos, hogy igy van ezzel, annyira leégetni magam meg nem akarom  

csak én szoktam irni neki, viszont csak indokkal, szóval csak ugy, mert épp elérhető, nem szoktam ráirni, eddig 4x irtam neki, de mindig indokkal ( XY tanar milyen?/ hogy van? (felszakadt a feje)/ kivételesen tudna-e jönni edzésre?)

Neo
Neo
Oké, 4x írtál neki, mennyi idő alatt? 1 hónap alatt vagy mennyi?
Csak mert azért ez nem olyan sok szerintem, ráírhatnál többször is. Ha mindig valamilyen indokkal írsz, azzal szerintem az a probléma, hogy ő lehet azt hiszi, hogy csak akkor írsz rá, ha valami oka van, nem azért, mert csak úgy kíváncsi vagy rá. Tehát azt javaslom, hogy egyszer írj rá indok nélkül is, és nézd meg, hogy reagál, nézd meg, mi lesz belőle. Beszélgetés? Az már jó jel.
Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy mi lesz utána, vagy hogy leégeted magad. Hiszen mindannyian emberek vagyunk, mindenkinek vannak ilyen gondolatai, hogy mi lesz, ez természetes. De szerintem ezzel nem kéne foglalkoznod. Ez csak egy érzés. A lényeg, hogy beszélgess vele minél többet. Miért nem mersz neki írni egy "mizu"-t?

Csak egyszer próbáld ki, és meglátod mi lesz. Ha jól reagál, akkor többször ráírhatsz ilyet, ha nem, akkor meg nem.

Először nov. elejen írtam neki, azóta kb havonta 1x írtam neki

"Ha mindig valamilyen indokkal írsz, azzal szerintem az a probléma, hogy ő lehet azt hiszi, hogy csak akkor írsz rá, ha valami oka van, nem azért, mert csak úgy kíváncsi vagy rá."

Ebben lehet valami, tebyleg ugy tűnhet, hogy nem azert irok ra, mert o érdekel, hanem mert valami oka van
Bar 1x ugye azt kérdeztem, hogy hogy van es utana egesz jót beszélgettünk 

Azert nem merek írni mizu-t, mert arra szerencsétlen nem tud normálisan válaszolni, mert nyilván egy ilyen kérdésre nem fogja leírni, hogy mondjuk milyen volt a napja vagy hasonló
Legalábbis magamból kiindulva én nem írnám le
Inkább azt írom neki, hogy "milyen napod volt?" 
Erre legalább lehet normálisan es nem 1 szoval válaszolni
(Mármint nyilván erre is lehet 1 szoval, ha nagyon akar, de ha akarja, bővebben le tudja írni

Neo
Neo
Szerintem azért többször ráírhatsz, mint havi egy, én még a heti egyet is kevéslem, ha tényleg akarsz tőle valamit. Mondjuk kétnaponta ráírhatsz, és így legalább meg tudod nézni, hogy ő is ráír-e rád, vagy csak te rá.
Látod, hogy jót lehet beszélgetni  A "Milyen napod volt?" vagy a "Hogy telik a heted?" szerintem jól használható szófordulatok
És amúgy mikor beszélgettetek utoljára?
Ma ráírtál már?

Igazad lehet

Múlt heten szerdán beszeltunk utoljára es meg nem  

Amúgy az indoknak számít, hogy ha azután kezdek el vele beszélgetni, hogy boldog szülinapot kívánok neki?  (jövő heten lesz a szulinapja)

Neo
Neo
Szerintem az simán egy jó indok, hogy szülinapja van!
Mondjuk boldog szülinapot kívánsz neki, megköszöni, aztán megkérdezed, hogy amúgy lesz-e szülinapi bulija, vagy hogy fogja eltölteni. Vagy hogy kért-e valamit szülinapjára.
Most már írj rá szerintem, hogy azért érezze, hogy egy héten többször is ráírsz.
És egyébként akkor neki most nincs barátnője?

Szoval akkor írjak neki ma is, aztan jövő heten is?!  

Hat, en ugy tudom, hogy nincs, remelem jok az információim

Neo
Neo
Írj neki ma is, meg jövő héten is, igen!
Most őszintén, mi a tétje a dolognak, mit veszíthetsz? Szerintem semmi!
Hát, ha nincs barátnője, az jó mert akkor azért nagyobb az esélyed.
Minden esetre most írd meg, hogy sikerült-e vele beszélgetni, vagy mi a helyzet, kíváncsi vagyok.

Szólj hozzá, oszd meg a tudásod másokkal!

Kapcsolódó témák

0 válasz
26 megtekintés
0 válasz
16 megtekintés
2 válasz
2e megtekintés
1 válasz
212 megtekintés
2 válasz
58 megtekintés