LéhiIstván
LéhiIstván

Jó ez a számitogép?

Intel core Q9505 4+2900 Mhz 64bit l2 cache 1333FSB 64 bit?
Amd 7470:Max 2048mb dddr3 Dx11 3d kártya?
Öszintén minecraftozni kéne és nemtudom hogy viné e a 60 fpsest?

Neo
Neo
Szerintem ha játékra veszed, valami jobb processzor kéne, mondjuk egy Intel i5 vagy Intel i7, vagy ha az áramfogyasztás és a hőtermelés annyira nem számít, akkor meg AMD A8 vagy AMD FX processzorok ajánlottak. Memóriában meg minimum 8 Gb, videókártyában is legalább 2 GB-os legyen.

LéhiIstván
LéhiIstván
Köszi Neo.Te mennyire értessz a játékokhoz?Szerinted vinné minecraftton a 60 fpsst?

LéhiIstván
LéhiIstván
Bocsirosszul irtam a procit Intel core 2 Quad Q9505 4+2900 Mhz 64bit l2 cache 1333FSB 64 bit

Neo
Neo
Van itt egy teszt youtube-on, ez egy hasonló processzor, mint amit te szeretnél venni, illetve még használ egy GTX 650-es videókártyát. A videóban bal fent látod az adatokat, hogy mennyi FPS-el fut a játék. Ahogy nézem, bőven 60 fps felett van végig. Szóval szerintem jó lesz ez a proci. Itt van a youtube videó linkje:
https://www.youtube.com/watch?v=UNTOWaR4nOM

De azért még nézegess teszteket a youtubeon, az interneten. Keress rá erre a processzorra, és írd be, hogy minecraft, mármint a google-be, és akkor találni fogsz teszteket róla. Meg vannak a Facebookon még Minecraft-al foglalkozó magyar nyelvű csoportok, szerintem oda is érdemes lenne belépni néhány ilyen csoportba, és leírnod a számítógéped pontos specifikációját, és hogy szerintük viszi-e a Minecraftot 60 FPS-en.

Szólj hozzá, oszd meg a tudásod másokkal!

Kapcsolódó témák