Szeretnék kérni meghívót a sorozatbarát oldalra

Szeretnék kérni meghívót a sorozatbarát oldalra

Neo
Neo
Mi az email címed?

Zoli
Zoli
Sziasztok. Ha lehetne én is kérhetnék meghívót a sorozat barátra. Régen fent voltam,de jó ideje nem használtam és most nem tudom nézni. Előre is köszi! Zoli

Zoli
Zoli
Ja? Bocsi a címem: lompi1984@gmail.com

Zsolt
Zsolt
Sziasztok, régen én is nagyon sokat néztem innen, de nem tudom használni. Kérek szépen valakitől egy meghívót a perjel@gmail.com email címemre. Köszönöm szépen!

Andrea
Andrea
Sziasztok! Szeretnék meghívót kérni a sorozatbarat oldalhoz. Remélem tud valaki segiteni. Elöre is köszönöm. andreaszuecs3001@gmail.com

Betti
Betti
Nagyon szeretnék meghívót kapni az oldalra, itt végre megtaláltam azokat, amik máshol nincsenek. Nagyon jó oldal! Köszönöm! tarrberni@gmail.com

Tamás
Tamás
Sziasztok!
Szeretnék kérni tőletek\ önöktől egy meghívót a sorotbarat oldalra. Ncore tagja vagyok már 8 éve és bannolás nélkül. Mivel külföldön élek régóta, kevés otthoni kapcsolatom maradt ez okból próbálok itt kérni.
Segítségeteket előre is köszönöm!
Email: hosnyanszkitamas@freemail.hu

Neo
Neo
Küldtem meghívókat mindenkinek!

Péntek Dorottya
Péntek Dorottya
Sziasztok!
Szeretnék meghívót kérni a Sorozatbarát oldalra, nagyon megtetszett, hogy annyi sorozat megtalálható ott. Előre is köszönöm.
Email: anderedorkapentek@gmail.com

Kedves NEO !!
Nem tudom,itt megtalálod-e,de nagyon szeretném megköszönni,hogy küldted a meghívót!Nagyon rendes vagy,hogy ismeretlenül segítesz.
Sajnos nem találtam itt a rendszerben,ahol vissza lehet jelezni,remélem,ez eljut hozzád.
KÖSZÖNÖM !!!

névtelen
névtelen
Sziasztok.Valakitől meghívót szeretnék kérni a sorozatbarát oldalra.Előre is köszönöm!!
Email címem: gulyasbrigitta@citromail.hu

CsCsL77
CsCsL77
Sziasztok! Ha tudna valaki meghívót küldeni megköszönném. cserhacsaba@gmai.com

névtelen
névtelen
Szasztok. Énis szeretnék ha esetleg valaki tudna annak nagyon orulnék rannielol.18@gmail.com.

Szólj hozzá, oszd meg a tudásod másokkal!

Kapcsolódó témák

339 válasz
5e megtekintés
85 válasz
1e megtekintés
0 válasz
16 megtekintés
31 válasz
354 megtekintés