mit eszik a vaddisznó?

mit eszik a vaddisznó?

A vaddisznó tölgymakkot, bükkmakkot, férgeket, rovarlárvákat, gilisztákat, pajorokat, bábokat, gumókat, gombákat, gyümölcsöket, földben élő állatokat, patkányt, pockot, elhullott állatokat, madártojást, madárfiókát, mezőgazdasági terményeket eszik.

mindenféle takarmányt
például: kukorica, makk...stb.

névtelen
névtelen
és mit eszik férgeket lárvákat bükkmakokat 

korossy László
korossy László
A Sashegy keleti oldalán lakunk és a természetvédelmi területtel határos a társasházi telkünk. Ilyenkor őszel mindig egyértemű jelei vannak a vaddisznó látogatásának, de csak éjjel jár. amint tapasztalom a virághagymákat keresi. Azért kérdezem mert nem akarom, hogy a gondozott nyírt füves területeket állandóan felturja.  

Józskagyerek
Józskagyerek
én teljesen egyetértek a kérdezővel, szerintem is i5-ős processzor kéne bele szóval az i7est vedd meg =)

p.anita
p.anita
Táplálékának zöme növényi eredetü,kedveli a makkot,de a rákcsálokat, kis nyulat, férgeket, hüllőket,madártojásokat vagy a férgeket sem veti meg

vadász
vadász
búza.
kukorica.
tök.
alma.körte(gyümölcsök)
díó .makk.gesztenye.mogyoró stb

andrási zsófia
andrási zsófia
2alkalommal is tiszteletét tette a vaddisznó.Kitúrta és megette az összes petrezselymemet levelestől, az összes sárgarépát ,de annak a levele nem ízlik ,azt ott hagyta 3 különböző helyre vettem cc-a háromszögben a kertben . Szerencsémre eddig csak ezt kellett, a cékla , tök paprika stb nemA kerítésről nem beszélek ,kész csöd

senki attila
senki attila
A vaddisznó szeret dagonyázni

Szólj hozzá, oszd meg a tudásod másokkal!

Kapcsolódó témák

5 válasz
232 megtekintés
1 válasz
293 megtekintés
5 válasz
1e megtekintés
4 válasz
455 megtekintés
3 válasz
341 megtekintés