Mi az az Aloe Berry Nektár?

Valaki írta valahol, olvastam, hogy nem rossz. De mégis mi az az Aloe Berry Nektár?

Kedves Bogi!
Több mint 200 aktív összetevőjével, 20 ásványi anyaggal, 18 aminosavval, 12 vitaminnal harmonizálja az emésztőrendszert és az immunrendszert.
Megtalálható benne: az aszparaginsav, glutaminsav, izoleucin, leucin, lizin, metionin, fenil-alanin, treanin, triptofán, valin, hisztidin, alanin, arginin, prolin, szerin, glicin; vitaminok - A-vitamin, C-vitamin, D-vitanim, E-vitamin és a teljes B-vitanincsoport (a B12-vitaminnal együtt), ásványi anyagok (kálcium, foszfor, réz, vas, magnézium, mangán, kálium és nátrium).
Az Aloe Vera Gél minősége és hatóanyagtartalma megegyezik a friss aloe levélben található kocsonyás gél minőségével, tartalmával; ezt a Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács minősítő pecsétje igazolja.
Gomba-, csíra- és baktériumölő hatásáról is ismert. Ez a kiváló minőségű aloe gél az egyik legközkedveltebb táplálék-kiegészítő, ami a piacon megtalálható.

A vörös áfonya tartalmú: magas a C-vitamin tartalma, és a húgyutak tisztítására alkalmas. Különösen ajánlott a vizeletkiválasztó rendszer működési problémáival (felfázás, hólyaghurut, vesekő) küszködők számára, valamint influenzás, fertőzéses időszakban, gyenge fizikai állapotban lévők számára. A fekete áfonya: értisztító, keringésjavító. Tapasztalatok szerint nőgyógyászati problémáknál szintén hatásosak. Az almalé “C” és “A” vitamint, valamint káliumot tartalmaz. Ezek a vitaminok nélkülözhetetlenek az immunrendszer működéséhez. Nőgyógyászati, kismedencei problémáknál, gyulladásos folyamatoknál ajánlott. Felső légúti problémáknál jótékony hatású. Kiválóan energetizál.

Cukorbetegek részére a gyümölcstartalom miatt, gyomorpanaszoknál a gyümölcssav miatt nem ajánlott!

ó köszönöm a részletes választ! te nagyon ott vagy a témában! honnan tudsz erről ennyi mindent? hol lehet ilyet kapni?

Nagyon szívesen!
Régóta foglalkoztat a természetgyógyászat, egészségmegelőzés. Sokat olvasok, ha időm engedi. Egye több ember ébred rá, hogy többet érnek vele mint a gyógyszerekkel.
Írj az e-mail címemre és megbeszéljük privátban: ankisza2012@freemail.hu

Köszi a kontaktot! Majd írok, ha lesz időm, csak most nagyon elfoglalt vagyok a munka miatt! Te is használod ezt a készítményt?

Nagyon szívesen! Bármikor bátran írj! igen iszom

esic írta:
Nagyon szívesen! Bármikor bátran írj! igen iszom

Azt írtad, hogy fogyasztod a terméket.
Mennyit iszol belőle meg egy nap?
Mi a napi adag?
Havi szinten ez neked mennyibe kerül?

Köszönöm a válaszodat előre is!

napi 3 ek.,
egy hónapig kitart egy flakon,
egy napra lebontva durván 270 huf.
rosszabb helyre is elmegy az a napi pénz én úgy gondolom
no cigi, kávé meg kerózás kocsi helyett itt a jó idő = spórolás = egy kis egészség

na ez jól hangzik!
Hol lehet ezt beszerezni?

írj az ankisza2012@freemail címemre, megbeszéljük

Köszi majd írok. Te terjeszted is ezt a terméket?

Segítek az embereknek, hogy ne a szemetet vásárolják meg a gyógyszertárban

Ez rendes tőled. És van akit nem lehet lebeszélni a hagyományos gyógyszerekről?
Aki annyira agymosott, hogy nem látja be, hogy a gyógyszerek nem csak a gyógyítást szolgálják?

Van nagyon sok olyan ember igen. De remélem hamarosan felvilágosodnak Ök is. De mindig lesznek ilyen emberek
Pontosítok a gyógyszerek szinten tartják a betegséget vagy még azt sem. Ezek a készítmények pedig beindítják a testünk gyógyítási mechanizmusait.

Az Aloe Berry Nektárnak van valami mellékhatása?

Cukorbetegek nem ihatják, mert gyümölcscukrot tartalmaz!

Oké, akkor más mellékhatása nincs?
Van valami mellékíze, vagy emésztést nem befolyásolja?

Nincs, csak cukorbetegek nem ihatják, mert gyümölcscukrot tartalmaz. Mellékhatás: fokozottabb nemi vágy

Húha!
Akkor az a nekem való cucc

Ha csak ennyi mellékhatása van, akkor nem lehet egy rossz dolog.

Az íze kellemes rostos kicsit az aloe miatt érdekes az íze, de még mindig jobb mint a sima aloe gél.
Alma és vörösáfonya van benne ezt kihagytam.
Az emésztésnek csak jót tesz mivel nagyon rostos így terhes nők székrekedés ellen fogyasztják

Akkor ez tele van egészséges összetevőkkel nem?
Milyen az íze? Iható azért? Csak mert azt írod, hogy érdekes az íze...

Persze hogy iható csak a nagyon finnyásak miatt írtam h kicsit furi az íze, de az almától és az áfonyától kellemes íze van.

Szívesen megkóstolnám. Mennyibe kerül egy üveggel?

Írj az email címemre. Megbeszéljük

szerintem ilyet nem érdemes venni. nem hiszem hogy tényleg hatással van az emberi szervezetre. szerintem az ilyenek csak placebo hatást váltanak ki, szóval csak azt hiszed, hogy jobban leszel tőle. mondjuk én még sose próbáltam ezt az aloe berryt vagy mit, de hát gondolom soha nem is fogom

ahogy érzed

Gitáros!
Honnan tudod, hogy rossz, ha még sosem próbáltad?

Gitáros biztos jobban tudja így kipróbálatlanul, utána olvasatlanul 10 000 orvos csak ezeket a termékeket ajánlja a gyógyszertári nem tudom minek nevezzem készítmények helyett

Szia!

Én kipróbáltam, de ne haragudj érte, semmi változást nem hozott az életembe. Biztos van akinek használ valamit, mondjuk ha semmi baja nincs.
Üdv:Rita

hát igen, be kéne bizonyítani, hogy tényleg használ. mert mondani azt könnyű, de hát nem tudom mi a tudományos bizonyíték erre

Én is azért próbáltam ki, mert ódákat zengtek róla sokan. Az én egészségügyi problémáimat nem oldotta meg, de nem is rontott rajta

oké de lehet hogy másnak segít?

Nem vagyunk egyformák, én pl. "fordítva vagyok bekötve" , tehát persze hogy másnak segíthet! Sok jót hallottam róla, ezért is próbáltam ki. Van aki esküszik rá, hogy életet mentett. Szerintem ez is emberfüggő, mint sok más gyógyhatású készítmény. Én pl. a kávétól elalszom, mást ébren tart. A diétásnak mondott zöld kávétól hízok, más fogy stb.

Nem vagyunk egyformák, persze nem mindenkinél ugyanazt a hatást váltja ki. Meg egy kancsó nem tesz csodát, ha ne talán tán olyan betegsége van az embernek, időt kell neki adni.
Nagyon sok párnak segített a kismamaprojektben, mikor már minden orvosi bravúrt kipróbáltak.
Másik a havi ciklust rendbe állítja a nőknek. Egyik hölgynek migrénes fejfájása múlt el tőle. Nekem konkrétan felfázásomat intézte el sok sok c vitaminnal.
Van aki a bölcsödés, ovodás gyermekének adja minden nap influenzás megfázásos időszakban és nem kapja el a többiektől.
Fekélyes vastagbélgyulladásnál segített de ezt kiegészítették más termékekkel is!
Sok terméktapasztalat van még ezeken kívül most ennyi jutott eszembe.
És Gitárosnak azt mondom, hogy akik elkezdték inni a berry-t vagy akármelyik más terméket, ők is szkeptikusak voltak, nem hittek benne, és lássatok csodát ők is meglepődtek a javuláson.

Üdv.

Mi volt az eü-i problémád ha nem vagyok túl indiszkrét?

Én nem tartozom a szkeptikusok közé, pont ezért próbáltam ki. Nem egy adagot, többet! Nekem sok eü. gondom van, a remény az volt, hogy tünetmentes legyek, s fájdalommentes. Sajnos egyik sem következett be, de mint írtam, rám mindig minden fordítva hat sajnos. Elsősorban immunerősítés, valamint gyomorprobléma volt ami miatt ittam. A problémám azóta is fennáll. Na ettől senkit nem beszélek le róla, mert sok jót hallottam, sok sikersztorit, s akinek bevált, örüljön neki!

Köszi a véleményed Remélem sikerül meggyógyulnod

Igazán nincs mit! A gyógyulásban reménykedem is Szép napot!
Üdv:Rita

Gyomorsav túltengésre is jó az Aloe Berry Nektár?

Én már kóstoltam egyszer, mert a haverom vett ilyet. Szerintem egész kellemes íze van, nekem legalábbis ízlett!

Jól hangzik a neve.

Jó kérdés nem tudom.

Arra a sima gélt tudom ajánlani és az aktivátort.

A sima gél és az aktivátor mennyibe kerül? Hol tudok több információt szerezni erről?

Tőlem, írj az ankisza2012@freemail.hu címemre!

Köszi, majd kereslek!

Köszi, ez hasznos videó volt! Ha van még valami hasznos videód, akkor azt is betehetnéd.

oké majd keresek Nektek

Jó videó!

Neo
Neo
Érdekes téma, még nem hallottam erről.

Zea
Zea
köszönöm a válaszokat
olyan jó ez az oldal

Szólj hozzá, oszd meg a tudásod másokkal!

Kapcsolódó témák

0 válasz
124 megtekintés
84 válasz
6e megtekintés
61 válasz
5e megtekintés
60 válasz
4e megtekintés